Tüm Hileler Pubg Mobile Hile Pubg Mobile İos Hile Pubg Emulator Hile Pubg Lite Hile Yeni Pubg Steam Hile Yeni

90 Günlük Ücretsiz Spotify Premium

90 Günlük Spotify Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

 

Spotify Premium’un 90 günlük ücretsiz versiyonundan nasıl ve herhangi bir ücret ödemeden Premium aboneliğini nasıl iptal olacağını öğrenebilirsin.Öncelikle Spotify’a üyelik ücreti ödemeden ücretsiz kullanma gibi bir hakkınız yoktur.Dilerseniz Spotify’a ücret ödeyerek deneme süresince abone olup olamayacağınızı kararlaştırabilirsiniz. Spotify Premium ücretsiz denemesini kullanmak istiyorsanız öncelikle 60 günlük ücretsiz denemeni kullanmadığın bir Spotify hesabı oluşturman gerekir.Öncelikle dilerseniz Spotify Nedir? ve Diğer Platformlardan farkı nedir ona bakalım.

 

Spotify Nedir?

 

Spotify, 2008 yılında kurulan ve bir çok ülkede hizmet veren online müzik dinleme platformudur.Türkiye’de Yayın hayatına 2014 Eylül ayında başladı.6 aylık deneme sürümünün ardından kullanıcılar sadece 2,5 saat müzik dinleyebilme imkanı tanınıyordu bu uygulama kaldırdı.

 

Spotify’in Farkı Nedir?

 

Spotfiy’in şuanda en büyük rakipleri Beats Music ve Rdio müzik platformları gibi görünüyor.Gelin hep birlikte Spotify farkını maddeler halinde açıklayalım.


 

1-)Oynatma listesi oluşturabilir ve çevrimdışı müzik dinleme imkanına sahip olabilirsiniz.

2-)Yasak olarak Müzik dinleme hakkını sahipsiniz.

3-)Shazam-Spotify entegrasyonu ile Shazam’da seçtiğiniz müzikleri Spotify’dan ücretsiz dinleyebilirsiniz.

4-)Müzik sahipleri ile anlaşmalar yapan Spotify, standart üyelerden reklamlar yoluyla ücret alırken.Premium üyelerden, ücret yoluyla gelir elde ediyor ve telif hakkı ödemelerini gerçekleştiriyor.

5-)Hem web arayüzü,hem bilgisayar programı,hem de mobil uygulaması bulunuyor.

6-)Devasa şarkı veritabanı’nın olması.

 

90 günlük Spotify Ücretsiz Kullanma Yöntemi

 

????İnternet tarayıcında https://www.spotify.com/premium/ adresine git.Spotif Premium sayfası açılır.

????Ardından ÜCRETSİZ DENEMEYE BAŞLA işaretine tıkla.

????Gelen sayfaya eğer hesabınızda daha önceden 90 günlük ücretsiz denemeyi kullanmadıysanız onun bilgilerini girin eğer kullandıysanız altta yer alan kaydol seçeneğine tıklayın ve ardından Spotify premium geri dönün.

????Açılan sayfaya ödeme bilgilerinizi girin ve İlk ay için aylık ücret olan 16,99 TL’yi ödemeyeceksin ama yine de ödeme sayfasında yer alan kart üzerindeki adı, soyadı, kart numarasını, son geçerlilik tarihini ve güvenlik kodunu girmen gerekecek.

Bunun için kredi kartı veya banka kartına ihtiyacın olacak.Bu bilgileri girdikten sonra 90 günlük ücretsiz denemeni versiyonunu kullanabilirsin.Eğer uğraşamam dersen bizlerden her ay 5₺ Spotify Premium hesap satın alabilirsin.Hesapların hepsi sizin adınıza açılır ve Garantilidir.Hemen şimdi satın almak için ironpay adresimizi ziyaret edin.